Filmlerde Takılma veya Donma;

Yüklenen Diziler Video paylaşım sitelerin de olduğu için Dizinin donması, takılması veya ağır ilerlemesi sunucu kaynaklı bir sorundur. Yani kısacası siteyle filmin donmasının, takılmasının hiç bir alakası yoktur, sonuçta bütün filmleri Moly,Netu,Rapid,Google üzerinden izlemektesiniz. Böyle bir sorun olursa F5 ile tekrar başlatmak ve bilgisayarınızda başka bir işlem yapmamanız olmalıdır. ( BumBook Ve Book Playerdan İzleminizi Öneririm )

Açılmayan Diziler;

Şuan için Dizi lerin %95 çalışmaktadır. Fakat gözden kaçırdığım yada kontrol ettikten sonra silinmiş Diziler olabilir, silinmiş olan dizilere en kısa sürede müdahale ederim. Böyle bir durumda yorum atarak filmi düzeltebilirmisiniz diye yorum bırakabilirsiniz( kimsenin yorumunu göz ardı etmem)..

Dizilerdeki deki seçenekler;

Sitede bulunan, özellikle son 1 yıldır farklı seçeneklerde alternatifler sunuyorum sizlere. Şuan sitede son 2 aydır, 4-5 farklı seçenecekten size uygun olan player ile Dizileri izleyebilirsiniz
Yarıda Kesilen veya Hemen Dolan Videolar;

Filmleri kendi sunucumuza yüklemediğimiz için oluşan sorunlar bizimle ilgili değildir.. Fakat bazı videolarda yarıda kesilme veya hemen dolma olabilir.Böyle bir sorun olursa ilk yapacağınız şey sayfayı F5 tuşu ile tekrar yenileyip baştan açmak olmalı. Yine olmuyor ise internet geçmişini silip tekrar yenilemeniz veya başka tarayıcı denemeniz olmalıdır. Tavsiye ettiğim tarayıcılar Mozilla Firefox veya Chrome tarayıcılarıdır.

Yorum larda uymanız gereken ”KURALLAR”

1. Küfür, hakaret, ırkçılık, inançlara saldırı, nefret söylemi içeren yorumlar ONAYLANMAZ

2. Altyazı Ne zaman Gelicek Soruları sormayınız ONAYLANMAZ

4. ”Spoiler” Örneğin, bir sinema filminde senaryodaki dönüm noktalarının ya da şaşırtıcı sonun henüz izlenmeden öğrenilmesi, seyircinin filmden alacağı potansiyel zevki büyük oranda azaltır. Bu yüzden bu tip yazıların başına, filmi görmemiş olan insanların yanlışlıkla okuyup öğrenmesini engellemek amacıyla spoiler uyarı ibaresi koymanız gerekir. Aksi bir durumda yorumunuz ONAYLANMAZ

5. Yorumunuz yayınlanmadığı zaman lütfen şikayette bulunmayınız. Kurallara uyduğunuz zaman yorumunuz zaten onaylanacaktır. (Bölüm silinmiş ise, Bölümde de sorun varsa, altyazı kayması vs.. ) YORUMUNUZUNU ONAYLAMAMA GEREK YOKTUR. Ben zaten yorumu okurum ve sorunu en kısa sürede çözerim.

6. Filmlere kasıtlı olarak yazılan yorumlar; ( zaman kaybı, zamanı olan izlesin, beğenmedim, iğrenç ) Tarzı kısa ve anlamsız yazılan yorumlar ONAYLANMAZ.

7. Ne kadar beklediğiniz Dizi veya film olursa olsun ”Türkçe altyazılı veya Türkçe dublaj” Film ne zaman siteye eklenir diye SORMAYINIZ. CEVAP ALAMAZSINIZ ( FİLM ZATEN HAZIR OLDUĞU ZAMAN SİZLERİ BEKLETMEM HD OLARAK SUNARIM. )

Son olarak sitede yazılan tüm yorumlar benim onayım dan geçer. Tek tek yorumlarınızı okuyorum, yorumlarınızın sitede yayınlanması 5 dakika da sürebilir 24 saatte.

Dizibook & koreanturk

@Blood And Sand